Welkom, bij Muzenlaan 34
2353 KE, Leiderdorp
€535.000 K.K.

Wat maakt deze woning uniek?
Wonen op een rustige en groene plek in Leiderdorp, met het Winkelhof letterlijk om de hoek en centrum Leiden op fietsafstand? Dan is Muzenlaan 34 absoluut een woning die je gezien moet hebben. Deze ruime tussenwoning ligt in de geliefde wijk Binnenhof, een kindvriendelijke buurt met veel groen, ruimte en een prettige rustige sfeer. Hier woon je heerlijk centraal met winkels, scholen, uitvalswegen richting de A4 en sportvoorzieningen allemaal dichtbij. Pak de fiets en binnen circa 15 minuten sta je midden in het centrum van Leiden.
De woning ze
Samengevat
Type
Huis
Bouwjaar
1984
Wonen
111 m²
Perceel
109 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4
Bekijk alle kenmerken van deze woning
Overdracht
Vraagprijs€535.000 K.K.
Vraagprijs per m²€4.819,82
StatusBeschikbaar
AanvaardingIn overleg
Bouwjaar
Soort woningEengezinswoning, Tussenwoning
Bouwjaar1984
Waar kom ik straks te wonen?
Loading Map…
Hoe duurzaam is deze woning?
Deze woning heeft energielabel: B
Een woning met een label B is vaak al heel energiezuinig. Door goede isolatie en beglazing valt de energierekening flink lager uit. De meeste winst bij dit type woningen valt te behalen door duurzame energiebronnen en installaties toe te passen. Onderzoek bijvoorbeeld eens de mogelijkheid tot het installeren van een warmtepomp of zonnepanelen.
Type isolatieDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Spouwmuurisolatie, Grotendeels dubbel glas
VerwarmingsinstallatieCv-Ketel
Warm waterCv-Ketel, Elektrische boiler (eigendom)
Energielabel geldig tot23-11-2035
Hoe werkt het verkoopproces?
Stap 1: Bekijk de woning
Al geïnteresseerd in deze woning? Plan direct een bezichtiging via de onderstaande knop.
Plan een bezichtigingBestudeer de stukken
Plaats een bod
Gunning
Vrijgave Biedlogboek
Stap 2: de stukken bestuderen
Voorafgaand aan de bezichtiging is het aan te raden om alle stukken goed te bestuderen als onderdeel van de onderzoeksplicht.

Stap 3: een bod uitbrengen
Is dit de volgende droomwoning? Breng dan eenvoudig digitaal een bod uit in het Biedlogboek van Eerlijk Bieden

Veelgestelde vragen
Wanneer kan de notariële overdracht van Muzenlaan 34 plaatsvinden?
De verkopers van Muzenlaan 34 hebben de volgende voorkeur voor notariële overdracht aangegeven: In overleg.
Is er parkeergelegenheid in de buurt van Muzenlaan 34?